Halil İbrahim Tekin’den Anlamlı Bağış

Kıbrıs Tüp Bebek
halil-ibrahim-tekinden-kibris-tup-bebek-2

Dr. Halil İbrahim TEKİN’den Bağış

Dr. Halil İbrahim Tekin’den anlamlı bağış . Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji Servisi’ne anlamlı bir bağış yapıldı.

Jinekolog Dr. Halil İbrahim Tekin, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji Servisi’nde tedavi gören ve orada eğitimlerini sürdüren çocuklar için hastanedeki dersliğe akıllı tahta bağışında bulundu.

Bağış sırasında konuşan Dr. Halil İbrahim Tekin, çocuklara için atılan her adımın önemine değindi.

Jinekolog Halil İbrahim Tekin’den anlamlı bağış

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklara ve Kanserle Savaş Vakfı yetkililerinin de hazır bulunduğu bağışta, Dr. Tekin’e vakfın plaketi ve teşekkür belgesi de takdim edildi. Jinekolog Dr. Halil İbrahim Tekin, Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Çocuk Onkoloji ve Hematoloji Servisi’nde tedavi gören ve orada eğitimlerini sürdüren çocukların daha iyi eğitim alabilmeleri adına hastanedeki eğitim odasına dün akıllı tahta bağışında bulunurken bu mutluluğa vesile olmaktan dolayı hoşnut olduğunu söyledi. Bağış sırasında Dr. Halil İbrahim Tekin, çocuklar için atılan her adımın önemli olduğunu dile getirerek, onların elinden tutmanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nevhiz Özer de yaptığı konuşmada hastanede eğitim gören ve yatan çocuklarımız için akıllı tahtanın önemine vurgu yaparak, “Çocukların en iyi şartlarda eğitim alması her zaman vakfımızın hedeflerinden olmuştur” diyerek, Dr. Tekin’e vakfın plaketini ve teşekkür belgesi takdim etti. Pediatrik Onkolog Dr. Dilek Birgen de yaptığı açıklamada hastanede yatan ve eğitim gören çocukların sosyal açıdan gelişmelerinin ve morallerinin yüksek tutulmasının her zaman önemli olduğunu dile getirerek, Dr. Halil İbrahim Tekin’e çocukların yüzünde gülümsemeye neden olduğu için oldukça memnun olduklarını belirterek teşekkürlerini iletti.

 

Halil İbrahim Tekin’den Anlamlı Bağış Halil İbrahim Tekin’den Anlamlı Bağış