Kıbrıs’ta Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs’ta Tüp Bebek Fiyatları
Kıbrıs’ta Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs’ta Tüp bebek fiyatları hastaların ilk olarak düşündükleri tedavinin ne kadara mal olacağıdır. Kıbrıs’ta, tüp bebek tedavisi ve bunun için harcanacak para yoktur. Bunun için kıbrıs’ta bütçelerine uygun bir  tüp bebek merkezine gitmek için plan yaparlar.

Doğru Seçim Nasıl Yapılmalıdır?

Kıbrıs’ta bir tüp bebek merkezi seçerken ilk yapılması gereken araştırmadır.
Yapacağınız araştırma paradan ve zamandan tasarruf etmenizi ayrıca sonradan üzülmenizi önleyecektir. Tüp bebek tedavisi veya donasyon tedavileri merkezden merkeze göre değişir. Gideceğiniz tüp bebek merkezi başarı şansınızı mutlaka değiştirecektir. Kıbrıs’ta Tüp bebek merkezine giderken neler sormanız gerektiğini not alın. Kıbrıs’ta tüp bebek fiyatlarının içine hangi hizmetlerin dahil olduğunu hangilerinin dahil olmadığını öğrenin. Tüp bebek fiyatları merkezin size sunacağı tıbbi imkanlara,fiziksel koşullarına, doktorların uzmanlığına göre değişir.

KKTC dışındaki ülkelerden gelen çiftlere, ihtiyaçları doğrultusunda, en konforlu, huzurlu ve uygun fiyatlarla konaklama ve ulaşım hizmetleri verilmektedir.
Ön hazırlıklar sırasında, tedavi süreci ve sonrasında tüm çalışanlarımız ile hastalarımıza, dürüst ve tamamen açık bir şekilde, güvene dayalı bir ilişki kurulmasını çok önemsiyoruz.

Düzenli olarak anketler ve yüz yüze yapılan görüşmelerle hasta memnuniyeti ölçülmekte ve hızlı bir şekilde çözüm üretilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca yapılan tüm işlemleri Dr Halil İbrahim Tekin ve tüp bebek sertifikalı doktorlar yapmaktadır.

Kıbrıs’ta tüp bebek fiyatları

Kıbrıs tüp bebek doktoru hizmeti veren Dr. Halil İbrahim Tekin, 20 yıldır on binlerce, her yaştan, her ulustan hastayla ilgilenmiş ve bu çiftleri istedikleri bebeklere kavuşturmak için ter dökmüştür. Her çalışana “Kendi kardeşinize nasıl davranıyorsanız hastalara da ayni şekilde davranın” demiştir. İlahi adalet ya da “karma” kavramını kendi hayatından örneklerle anlatmış, çalışanları bu prensipler doğrultusunda çalışmaları için motive etmiştir.

Kıta Avrupası’nda ilk, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC’de) QHA Trent kalite belgesine sahip tek tüp bebek merkezidir.

Bu paralelde en modern ve gelişmiş cihazlarla ve en tecrübeli embriyologlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Güçlü teknoloji ve alt yapıya sahip, dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı mevcuttur.

Hasta memnuniyetinin öncelikli olduğu“ memnuniyete dayalı hizmet verilmektedir.

Dr. Halil İbrahim Tekin ve ekibi hasta ihtiyaçlarına göre planlanmış kişiye özel tedavi yöntemlerini benimsemektedir. Ticari bir yaklaşım hiçbir zaman kliniğimizde yer alamamış ve almayacaktır. İnternet ortamındaki forum ve bloglardan da izlenebileceği gibi Dr Halil İbrahim Tekin daima başarıya odaklanmış, binlerce hastaya maddi manevi yardımcı olmuş ya da olmaya çalışmıştır.

“Tüm hastalarımız gebe kalsın ki en zorlandığım an olan gebe kalamayan hastalarla konuşmak zorunda kalmayayım “ demiştir.