Neden Biz?

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Merkezimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği ve Yönetimi Sertifikasına sahip Magosa Tıp Merkezi Hastanesi’nde faaliyet göstermektedir. Doğu Akdeniz’in en büyük üniversitesi Yakın Doğu Üniversitesi ile akademik işbirliğinde, Adnan Menderes Üniversitesi ile araştırma, geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Kıta Avrupası’nda ilk, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC’de)  QHA Trent Akreditasyonuna sahip tek tüp bebek merkezidir.

Modern tıp her gün gelişmekte ve yeni teknolojiler uygulamaya girmektedir. Dr. Halil İbrahim Tekin The Pacific RimSocietyforFertilityandSterility (www.prsfs.org), ASRM – American Societyfor Reproductive Medicine (www.asrm.org),  ESHRE – EuropeanSociety of Human Reproductionand Embryology (www.eshre.eu)  gibi uluslararası kuruluşlara üye olup bu kuruluşların her yıl yapılan toplantılarına ekibi ile katılarak yeni gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu bilimsel toplantılarda klinik çalışmalarında elde edilen bilgileri paylaşarak katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca her yıl altmış yabancı doktorun katıldığı bu yıl altıncısı yapılacak Uluslararası Tüp Bebek Sempozyumu organize etmekteyiz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

KKTC’ de çok miktarda işlemi başarıyla gerçekleştirmiştir.

Bu paralelde en modern ve gelişmiş cihazlarla ve en tecrübeli embriyologlarla çalışmalarını sürdürmektedir. Güçlü teknoloji ve alt yapıya sahip, dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı mevcuttur.

Hasta memnuniyetinin öncelikli olduğu“ memnuniyete dayalı hizmet verilmektedir.

Dr. Halil İbrahim Tekin ve ekibi hasta ihtiyaçlarına göre planlanmış kişiye özel tedavi yöntemlerini benimsemektedir. Ticari bir yaklaşım hiçbir zaman kliniğimizde yer alamamış ve almayacaktır. İnternet ortamındaki forum ve bloglardan da izlenebileceği gibi Dr Halil İbrahim Tekin daima başarıya odaklanmış, binlerce hastaya maddi manevi yardımcı olmuş ya da olmaya çalışmıştır.

“Tüm hastalarımız gebe kalsın ki en zorlandığım an olan gebe kalamayan hastalarla konuşmak zorunda kalmayayım “ demiştir.

KKTC dışındaki ülkelerden gelen çiftlere, ihtiyaçları doğrultusunda, en konforlu, huzurlu ve uygun fiyatlarla konaklama ve ulaşım hizmetleri verilmektedir.
Ön hazırlıklar sırasında, tedavi süreci ve sonrasında tüm çalışanlarımız ile hastalarımıza, dürüst ve tamamen açık bir şekilde, güvene dayalı bir ilişki kurulmasını çok önemsiyoruz.

Düzenli olarak anketler ve yüz yüze yapılan görüşmelerle hasta memnuniyeti ölçülmekte ve hızlı bir şekilde çözüm üretilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca yapılan tüm işlemleri Dr Halil İbrahim Tekin ve tüp bebek sertifikalı doktorlar yapmaktadır.

Dr. Halil İbrahim Tekin, 20 yıldır on binlerce, her yaştan, her ulustan hastayla ilgilenmiş ve bu çiftleri istedikleri bebeklere kavuşturmak için ter dökmüştür. Her çalışana “Kendi kardeşinize nasıl davranıyorsanız hastalara da ayni şekilde davranın” demiştir. İlahi adalet ya da “karma” kavramını kendi hayatından örneklerle anlatmış, çalışanları bu prensipler doğrultusunda çalışmaları için motive etmiştir.

Kıta Avrupası’nda ilk, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC’de) QHA Trent kalite belgesine sahip tek tüp bebek merkezidir.