Yumurta Donasyonu (Nakli) Fiyatları

yumurta donasyonu fiyatları
yumurta donasyonu fiyatları

Yumurta donasyonu fiyatları (yumurta nakli) tedavisinde tüp bebek tedavisinde uygulanan yöntemlerin tamamı uygulanır. Donörden ilaç desteği ile büyütülen yumurtalar alıcı anne adayının eşinin spermiyle döllenerek adayın rahmine yerleştirilmesi işlemidir. Yaklaşık 10 yıldır yaygın olarak uygulanan bir tüp bebek yöntemidir.

Yumurta donasyonu işlemi

Pek çok kadın artık çeşitli sebeplerden dolayı yumurtalıklarından operasyon geçirmektedir. Yumurtalık dokusunun bir kısmını veya tamamını kaybetmektedir. Bu durum aynı zamanda doğurganlığın azalmasına sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra genetik rahatsızlıklardan dolayı yumurta oluşumu zayıf ya da doğuştan yumurtalıkları gelişmemiş olabilir. Ancak sağlıklı bir rahme sahip olan kadınlar veya buna benzer durumlarda, yumurta donasyonu tedavisi anne olma sansını kendilerine sağlamaktadır.

Bu tedavi ile anne olmak yani yumurta donasyonu (yumurta nakli)

Türkiye’de ve bir çok ülkede de yasak olduğundan dolayı hastaların bu tedaviyi izin verilen ülkelerde yaptırmasına sebep olmaktadır. Bu tedavi için tercih edilen yerlerin başında Kıbrıs gelmektedir. Merkezimizde son teknoloji ve dünya standartlarındaki embriyoloji laboratuarı ve deneyimli personelimizle yumurta donasyonu tedavisi işlemi ile sizlerin anne ve baba olmanızı sağlamak düşüncesindeyiz.

Çocuk özlemi çeken çiftlere doktorumuz Op. Dr. Halil İbrahim Tekin, alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla size uygun tedavi yöntemini belirleyip anne adayına en uygun, sağlıklı ve genç donörlerden alınan iyi kalitede yumurtalar ile bu özleme son verip anne, baba olmanıza yardımcı olmaktadır.

Yumurta donasyonu fiyatları ;

Kıbrıs merkezlerine göre değişmekte olup 5000 EURO ile 10000 EURO arasında değişmektedir. Yumurta donasyonu fiyatları içersinde uçak biletleri, konaklama bedeli ve transfer ücretleri bu maliyetin üzerine eklenmektedir. Kıbrısta konaklama için Girne, Lefkoşe ve Magosa Otelleri mevcuttur. Kıbrısta Konaklamak isteyen hastalarızın Konaklama sayfamızdan bilgi edinebilirler. Uçak biletleri mevsime göre artış veya düşüş gösterebilmektedir. Daha çok kış aylarında uygun bilet bulunmakta olup yaz aylarında kıbrıs’a turizm amacı ile seyahat edilmektedir.

Hassas bir durum nedeni ile kaygılarınızı en hafife indirmek belirlenen harcamaları tedavi şeklini ve konuyla ilgili diğer bütün soru ve sorunlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçebilir daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Önceki İçerik50 Yaşında 500 Kadını Anne Yaptım
Sonraki İçerikEndometriozis Nasıl Tedavi Edilir?

34 YORUMLAR

 1. çocuk sahibi olabilmem için yumurta donasyonuna ihtiyacım var fiyatlaınız gayet uygun ve araştırmalarım sonucu başarı oranınız yüksek bu yüzden tedavimi sizde olmak istiyorum. şimdiden doktorumuz Halil İbrahim Bey ve ekibine teşekkür ederim.

 2. 42 yaşım da hamilelik yaşadım , beş aylık hamile iken sakat denilerek hamileliğim sonlandırıldı. 49 yaşındayım ve menapoza girdim . anne olmayı arzu ediyorum … bu isteyim bana ne kadara mal olur ?konu hakkında bilgi edinebilirsem çok sevinirim şimdiden teşekkürler…
  nuray

 3. 01.eylül.1966 doğumluyum.48,5 yaşındayım.
  15 aylık evliyim. düzenli adet görüyorum. bebek sahibi olmak istiyoruz. nasıl bir tedavi şekli görmeliyim. yaklaşık maliyeti hakkında da bilgilendirmenizi rica ediyoruz. saygılarımızla,

  • Ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

   0 548 855 60 01 – Randevu Hattı
   0 533 868 26 79
   0 542 866 60 00
   0 548 848 60 00

 4. slm biz esimle 2 yıl önce tüp bebek uygulaması yaptırdık sonuç çıkmadı doguş tüp bebek merkezinde bizi öyle bi umut verdilerki oldu gözüyle bakıyorduk ama malesef sonuçsuz kaldı halen onun borclarını ödeme çabası içindeyizsorun bende canlı sperim hiç yok eşim çok saglıklı hiç bi sıkıntısı yok bi görüşmek istedim sizle birdaha denersek olumlu olabilirmi fiyat konusunda ikimizde çalışıyoz eşimle sigortanın etkisi olurmu allah rızası için bilgilendirirseniz sevinirim

 5. 01 05 1970 dogulmluym..4 yıllık evlıym 4 defa tup bebek yaptırdm tutmadı.adetım cok duzenlı.esımın spermmı normal.benım yumurta kalıtesız .yumurta donorü yaptırmak ıstıyorum fıyatta bana yardımcı olurmusunuz temmuzda gelmeyı duşünuyrm .halıl ıbrahım beyeı ıstıyorum.teşekkurler

 6. Merhaba,1974 dogumluyum erken menepoza girdim eşimin spermleri mevcut.yumurta donasyonu ile anne olmak istiyorum.yakınımda dönor var.ekonomik durumum iyi değil fakat bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 7. Merhaba Dr.Halil Ibrahim.
  Benim 39 yaşım var ,yumurta rezervim 0,29 ng/ml, SI 2.07 pmol/L,dediler çok azdı.
  Kocamın da spermi çok zayıf,tüp bebek dediler yapmamız qerekir.

  Biz sizin merkezde tüp bebek yaptırmak istiyoruz.
  Sorum şudur: bu yumurta rezervi sonucu ile benim ne kadar zamanım kalmış tüp bebek yapmam için.

  Sizin cavabıniz bizim için çok önemli.
  Önceden teşekkür edirem.

 8. Merhabalar… Tüp bebek yaptırmayı çoktan düşünüyorduk. Bır çocuğumuz var artık zaten. Ama bir çocuk daha çok istiyorduk. Doktorlar bana yumurta rezevlerimin azaldığını karar vermiştiler. Bundan dolayı follikül uyarıcı hormon tedavisi gördüm. Hala olulu bir sonuç yok maalesef… Ne tavsiye edebilirsiniz bana?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here