Yumurta Donör Başvuru Formu – Yumurta Bağışı

Yumurta Donör Başvuru Formu
Yumurta Donör Başvuru Formu

Yumurta Donör Başvuru Formu; Yumurta bağışlamak istiyorsanız lütfen başvuru formumuzu doldurup iletişim bölümümüzden bize gönderiniz. Ön başvurunuz uygun görülürse 48 saat içerisinde telefon veya e-mail yoluyla sizinle irtibata geçeceğiz.

Tıbbi nedenlerden dolayı ağırlığı 80 kilogramın üzerinde veya yaşı 32’nin üzerinde olan bayanları yumurta vericisi olarak kabul edemiyoruz. Eğer bu koşullara uygun değilseniz lütfen başvuruda bulunmayınız.

Dolduracağınız başvuru formundaki bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.

İşleme başlamadan önce lütfen kişisel ve ailevi tıbbi geçmişinizle ilgili bilgileri hazırlayınız. Eksik doldurulan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru için en az bir fotoğraf gönderilmesi şarttır.

Yumurta Donör Başvurusu ve Yumurta Bağışı

Tüp Bebek Nedir?

Tüp bebek uygulaması, kadın ve erkeğe ait üreme hücrelerinin yani yumurta ve spermin laboratuvar ortamında döllenme işlemidir. Döllenen yumurtalar bölünmeye başlayıp, embriyo adı verilen ilk gelişim aşamalarını laboratuvar ortamında geçirirken, anne adayının rahmine yerleştirilir.

Bu aşamadan sonra elde edilen gebeliğin doğal yollarla oluşan gebeliklerden farkı kalmaz. Doğal gebelikten farkı dölleme işleminin laboratuvar koşullarında gerçekleştirilmesi ve döllenen yumurtaların anne rahmine tekrar geri yerleştirilmesidir.

Crown Tüp Bebek Merkezi olarak tüp bebek tedavisini altı aşama şeklinde sunuyoruz.

Crown ile Tüp Bebek Aşamaları

Crown Tüp Bebek Merkezi’nde kadın ve erkek infertilite vakalarının her alanında geniş deneyime sahip ve son teknolojiyle desteklenen uzman ekibimiz kliniğimize başvuran çiftlere titizlikle yapılandırılmış IVF programını sunmaktadır.

Hasta Danışmanınızla iletişim

Crown ile yolculugunuza iletişim bilgilerimizden bize telefon veya e-mail yoluyla ulaşarak başlarsınız. Sizin ihtiyaçlarınızı en büyük önceliği olarak gören Crown  hasta danışmanınız tedavi sürecinizin her aşamasında size rehberlik eder. Üstün bilgi ve uzun yıllara dayanan tüp bebek organizayonu deneyimi ile, Crown Tüp Bebek Merkezi sürecinizin kusursuz ve problemsiz olması için çalışır. Hasta danışmanınız, sizin geçmiş infertilite deneyimlerinizi ve medikal bilgilerinizi toplayarak tüp bebek uzmanımız ile paylaşır. Eksik olan veya tekrarlanması gereken testleri size telefon veya e-mail yoluyla iletir.